• شماره پشتیبانی : 09196622379
 • بهترین محله استانبول

  بهترین محله استانبول نقش بسزایی در آرامش زندگی شما خواهد داشت. شهر استانبول بزرگترین شهر ترکیه محسوب می شود و سالانه گردشگران زیادی با تور ارزان ترکیه به ترکیه سفر کرده و از جاذبه های آن دیدن میکنند. استانبول شامل دو بخش اروپایی و آسیایی است. از طرفی آثار تاریخی و گردشگری این شهر نظر همه گردشگران را به خود جلب می کند.
  این شهر با امکانات عالی از قبیل مدارس و دانشگاه های عالی، مراکز تفریحی، مراکز خرید و امکانات کار بهترین شهر برای مهاجرت به حساب می آید. با رزرو تور استانبول می توانید به این شهر زیبا و دیدنی سفر کنید. در اینجا قصد داریم برای آشنایی بیشتر شما بهترین محله های استانبول را به شما معرفی کنیم.
  انتخاب محل زندگی در استانبول یک انتخاب سخت و دشوار است. زیرا هر کدام محله های استانبول از کیفیت و فرهنگ متفاوتی برخوردار هستند. لازم به ذکر است که بودجه شما تعیین کننده انتخاب محل زندگی شما خواهد بود. همچنین عوامل دیگری نیز در این انتخاب موثر است برای مثال سروصدا و شلوغی از عوامل تاثیرگذار بر انتخاب محله می باشد. بعضی از افراد از شلوغی و سروصدا متنفر هستند. اما در مقابل بعضی افراد عاشق شلوغی و دیدن افراد جدید می باشند.

  بهترین محله استانبول برای زندگی

  با توجه به شرایط کنونی ایرانیان زیادی اقامت در کشورهای همسایه از قبیل استانبول تور ترکیه لحظه آخری را انتخاب می کنند. از اینرو آشنایی با استانبول و محله های آن امری ضروری محسوب می شود. بنابراین براساس بودجه ای که دارید می توانید محله مورد نظر خود را برای زندگی انتخاب کنید.

  ببک بهترین محله استانبول

  یکی از بهترین محله های استانبول برای زندگی محله ببک است. هنرمندان و ثروتمندان ترکیه در این محله استانبول زندگی می کنند. محله ببک در قسمت اروپایی شهر استانبول واقع شده است. از اینرو این محله از چشم انداز زیبایی به سمت تنگه بسفر برخوردار می باشد.
  ساختمان ها، بناهای زیبا و شیک محله ببک زبان زد خاص و عام است. رستوران های معروف و با کیفیتی در این محله قرار دارند. شاید بد نباشد بدانید که دانشگاه بسفر که جزء دانشگاه های برتر ترکیه می باشد در محله ببک واقع شده است. از دیگر ویژگی های خاص این محله وجود پارک ببک می باشد. پارک ببک از بهترین پارک های استانبول است که مردم زیادی در آن اوقات خود را می گذرانند.

  محله باکرکوی استانبول

  از محله های مناسب اقتصادی و تجاری استانبول باکرکوی می باشد. این محله به دلیل دارا بودن مراکز خرید لوکس، کافه، رستوران، سینما و ساکنین ثروتمند از وضعیت اقتصادی خوبی برخوردار است. مرکز خرید کاپاسیتی از بهترین مراکز خرید استابول می باشد که در محله باکرکوی واقع شده است. از ویژگی های بارز این محله نزدیک بودن به دریای مرمره می باشد.
  این محله ساحل بسیار زیبا و غرفه هایی با غذاهای لذیذ و خوشمزه دارد. به جرات می توان گفت محله باکرکوی با ویژگی های بارز خود توانسته است نظر همه مسافران و مهاجران را به خود جلب کند.

  محله سلطان احمد

  محله سلطان احمد جزء بهترین محله استانبول به شمار می آید. اگر به تاریخ علاقه دارید توصیه می کنیم این محله را انتخاب کنید. زیرا محله سلطان احمد از محله های قدیمی استانبول می باشد. از جاذبه های تاریخی این محله می توان به ایا صوفیه، مسجد سلطان احمد، بازار بزرگ، کاخ توپکاپی و رستوران ها و کافه های آن اشاره کرد. قدیمی ترین مرکز خرید این محله مرکز خرید کاروسل می باشد. اجناس این مرکز خرید از قیمت و کیفیت بالایی برخوردار هستند.

  محله بی اغلو

  محله بی اغلو در بخش اروپایی شهر استانبول قرار دارد. اگر به دنبال آرامش و سکوت هستید این محله را به شما پیشنهاد می کنیم. مردمان محله بی اغلو مهمان نواز و مهربان هستند. مناطق مختلف شهر استانبول در این منطقه به یکدیگر متصل می شوند.
  خیابان استقلال در این محله واقع شده است. شاید بد نباشد بدانید که بوتیک ها، مراکز خرید و رستوران های ارزان قیمت در خیابان استقلال قرار دارند. این خیابان مورد توجه توریست ها و بسیاری از گردشگران می باشد. این محله از امکانات خاصی از قبیل مراکز خرید، هتل و رستوران، کافه، بیمارستان، درمانگاه، نگهبان 24 ساعته و وسایل نقلیه عمومی برخوردار است.