• شماره پشتیبانی : 09196622379
 • مقدمات سفر

  توصیه های پیش از سفر

  حتما فهرستی از وسایل مورد نظرتون رو تهیه کنید و بر اساس اون وسایل سفرتون رو جمع کنید. البته هدف از سفر رو باید در نظر بگیرید تا بتونید بهترین وسایل مورد نیازتون رو همراه خودتون ببرید. حواستون باشه که وسیله نقلیه ای که قراره باهاش برید سفر چه چیزی هست و تا چه مقدار وزن باری رو میتونید با خودتون همراه داشته باشید.

  پیشنهاد اینه که سبک سفر کنید.

  برای اینکه از سفر خودتون بیشترین و بهترین استفاده رو داشته باشین، قبل از سفر حتما لیست اماکن دیدنی و تفریحی و بازار و جاهایی که تمایل رفتن ره اونها رو دارید تهیه کنید تا در طول سفر از بازدید اونها، لذت سفرتون رو دو چندان کنید و  دغدغه اینکه کجا بریم رو نداشته باشید.

  حتما در طول سفرتون برای هر روزش برنامه ریزی کنید که اگر برنامه نداشته باشید نمیتونید استفاده بهینه از سفرتون داشته باشید.

  همراه داشتن نقشه میتونه کمک بزرگی بهتون بکنه برای مسیر یابی. البته این روزها برنامه هایی زیادی هستن که میتونید روی تلفن همراهتون نسب کنید و از مسیریابی عالی اونها کمک بگیرید.

  برآوردی از هزینه تقریبی سفرتون داشته باشید تا در طول سفر با کمبود نقدینگی مواجه نشین.

  برای مواقع ضروری بهتره قبل از سفر یه بررسی اجمالی به تلفنهای ضروری و داروخانه ها و درمانگاه ها بندازین تا خدایی نکرده اگر در طول سفر اتفاقی افتاد بتونید سریع به نزدیک ترین محل خدمات درمانی خودتون مراجعه کنید.

  جوری برنامه ریزی کنید که حداقل 3ساعت قبل از پروازتون توی فرودگاه باشید و مسیر ترمینالهای فرودگاه رو از قبل شناسایی کنید.

  قبل از سفر همه مدارک لازم رو بررسی کنید و در یک کیف مخصوص بگذارید که در طول سفر حتما بهشون نیاز خواهید داشت. یادتون باشه که بلیط سفر، واچر هتل، شناسنامه و کارت ملی از مدارک اصلی سفر شماست.

  و اگر ساک یا چمدونتون رو میخواهید تحویل قسمت بار بدین، حتما حواستون باشه مدارک و اشیا قیمتی رو در کوله پشتی یا کیف دستی تون بگذارید.

  به موقع برای تحویل بار و گرفتن کارت پروازتون اقدام کنید و با آرامش کامل با پرسنل فرودگاه و ترمینال همکاری کنید.

  پس از رسیدن به فرودگاه

  پیش از همه کارها بارتون رو تحویل بگیرید و بعد به سمت در خروجی هدایت خواهید شد. در انتهای راهرو، مقابل درب خروجی نمایندگان هتل ها در انتظار مسافران خود هستند تا اونها رو به هتل برسانند. نماینده هتل خودتون رو پیدا کنید و خوتون رو بهشون معرفی کنید تا راهنماییتون کنند برای رفتن به هتل. اگر نماینده هتل شما در فرودگاه نبود، با هتلتون تماس بگیرید یا با تاکسی به هتل برید.