• شماره پشتیبانی : 09196622379
 • چگونه با پاسپورت ایرانی ویزای کشورهای آسیایی رو بگیریم؟

  همان طور که میدانید بر اساس قوانین و قرارداد های عقد شده بین کشورهای مختلف با یکدیگر، شهروندان هر کشوری میتواند بدون نیاز به ویزا یا اخذ ویزا در بدو ورود به کشور میزبان، به تعدادی از کشورهای دیگر سفر نمایند.

  انواع ویزاها برای اتباع ایرانی در قاره آسیا

  • – کشور های آسیایی که با پاسپورت ایرانی نیاز به ویزا ندارند شامل مالزی، لبنان، مالدیو و کردستان عراق میباشند.
  • – کشورهای آسیایی که به دارندگان پاسپورت ایرانی ویزای فرودگاهی میدهند شامل سریلانکا، کامبوج، نپال، سوریه، تیمور شرقی، عمان، قطر و ماکائو میباشند.
  • – کشورهای هند، تاجیکستان و ازبکستان، به دارندگان پاسپورت ایرانی ویزای الکترونیکی میدهد.
  •  – برای سایر کشورهای قاره آسیا نیز میبایستی به صورت عادی درخواست ویزا نمود و در صورت تایید کشور میزبان و دریافت ویزا میتوان به آن کشور سفر کرد.

  البته این را همیشه باید در نظر داشت که بر اساس شرایط روز،  امکان تغییر در ارائه ویزای کشور مقصد وجود دارد که برای اطمینان از این وضعیت کارشناسان وب سایت belitme با شماره پشتیبانی:09196622379 آماده پاسخگویی و ارائه راهنمایی های لازم به شما عزیزان میباشند.

  همچنین میتوان به صورت مستقیم با در دست داشتن تصویر ویزا از طریق وب سایت یاتا ( iatatravelcentre.com) ( IATA ) انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی،  اقدام به مطع شدن از شرایط ویزای کشور مقصد نمود.

  محاسبه هزینه ویزای آسیا

  موارد تاثیر گذار در هزینه ویزای کشورهای آسیایی - اگر کشور مقصد هزینه ای برای وقت سفارت در نظر گرفته باشد این هزینه به قیمت ویزا اضافه شده است. - هزینه ویزای هر متقاضی ممکن است نسبت به شرایط خاص وی متغیر باشد. - معمولا مدت زمان مشخصی برای ارائه ویزا وجود ندارد و این [...]