• شماره پشتیبانی : 09196622379
 • کیش

  از زیباترین جزایر خوش آب و هوای کشورمان میتوان به جزیره کیش اشاره کرد که این منطقه علاوه بر هوای پاکیزه ای که دارد از مناطق دیدنی تاریخی و گردشگری و تجاری بی نظیری برخوردار است. این جزیره در دوره هخامنشیان تحط سلطنت ایران بوده به همین دلیل از آثار تاریخی زیبایی برخوردار است.

  کیش از جزایر استان هرمزگان است و مانند آن در تابستان آب و هوای گرم و مرطوب و در زمستان هوای مطلوبی دارد که میانگین دمای هوای این جزیره بین 27 تا 32 درجه سانتیگراد میباشد. گرم ترین زمان در جزیره کیش تیر و مرداد است و در ماه های دی و بهمن و اسفند متعادل ترین دما را دارد که میتوان گفت بهترین زمان برای سفر از نظر هوای منطقه میباشد اما نه از نظر خرید!!!

  اگر میخواهید به فستیوال های خرید و جشنواره های بی نظیر کیش بروید تابستان بهترین گزینه است و در کنار آن میتونید ورزش های آبی روی دریا را نیز تجربه کنید که خالی از لطف هم نیست.

  با تمام اینها کیش توریستی ترین جزیره کشور است که میتواند از جذاب ترین مقاصد گردشگری هر سفری باشد.

  از مواردیکه در کیش بسیار مورد توجه قرار گرفته اند هتل های لوکس و بینظیری هستند که میتوان در کنار دریا چند روزی را در آنها اقامت گزید همچنین پارک ها  و وسایل بازی و ورزش های آبی که در کمتر جایی میتوان یافت همه در این جزیره زیبا و دیدنی در کنار هم گردآوری شده اند.

  جاذبه های گردشگری کیش

  از جاذبه های گردشگری جزیره کیش علاوه بر هتل ها و رستوران های بی نظیر آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  1- کشتی یونانی

  2- شهر باستانی حریره

  3- قنات کاریز

  4- پارک ساحلی سیمرغ

  5- پارک ساحلی مرد ماهیگیر

  6- پارک ساحلی مرجان

  ورزشهای آبی جزیره کیش

  1- شاتل

  2- اسکوتر دریایی

  3- پاراسل

  مراکز خرید معروف کیش

  1- مرکز خرید دامون

  2- مرکز خرید سارینا

  3- بازار مرجان

  4- بازار خرید مروارید

  5- بازار خرید مریم

  برترین مقاصد گردشگری