• شماره پشتیبانی : 09196622379
 • چگونه از BElitme بلیط بخریم؟

  برای خرید بلیط و تور از وب سایت www.belitme.ir بعد از عضویت در سایت، در صفحه اصلی نوع بلیط خود را از دسته بندی ارائه شده مشخص نمایید که با چه وسیله ای قصد سفر دارید(هواپیما، قطار، اتوبوس،) یا قصد خرید تور یا بیمه مسافرتی دارید.

  همچنین در گزینه های ارائه شده باید انتخاب کنید سفر یکطرفه میخواهید یا دوطرفه! و در اقامت باید تعداد روزهای مد نظر را وارد نمایید.

  در مرحله بعد تاریخ رفت و برگشت و شهر مبدا و مقصد و تعداد مسافران را باید مشخص نمایید.

  در قسمت تقویم ارائه شده، قیمت بلیط در روزهای آینده در ماه جاری را میتوانی مشاهده نمایید.

  و در نهایت روی گزینه جست و جو کلیک نمایید.

  همچنین میتوانید از نوار بالای صفحه نمایش، بلیط ها را بر اساس قیمت، ساعت حرکت مرتب نمایید. همچنین از نمودار پایین صفحه میتوانید قیمت روزهای آینده را ملاحظه نمایید.

  هچنین  میتوانید از طریق گزینه تغییر جست و جو،مبدا و مقصد خود را تغییر داده و نتایج جدید درخواستی را ملاحظه نمایید.

  انتخاب پرواز

  در این مرحله از جست و جوی بلیط در BElitme شما اطلاعات کلاس پرواز هر بلیطی مانند نوع هواپیما، ساعت حرکت، چارتر یا سیستمی بودن بلیط را مشاهده میکنید. با انتخاب گزینه “جزئیات پرواز و قوانین استرداد” میتوانید از این جزئیات مطلع شوید.

  این جزئیات شامل موارد زیر میباشند که میتوانید مشاهده نمایید.

  برای جست و جوی دقیق تر میتوانید از دسته بندی های سمت راست صفحه نیز استفاده نمایید.

  پس از بررسی اطلاعات بلیط و انتخاب آن روی گزینه “رزرو پرواز” کلیک کنید.

  اگر با نام کاربری خود وارد سایت نشده باشید در این مرحله پنجره ورود به حساب کاربری برای شما باز میشود که اگر پیش از این ثبت نام نکردهاید باید اقدام به عضویت در سایت نمایید. بعد از وارد نمودن اطلاعات از قبلی نام و نام خانوادگی، آدس ایمیل، شماره تلفن همراه، و تایید قوانین و مقررات سایت BElitme دکمه “ثبت نام” را کلیک نمایید.

  در قسمت بعد، لیست همسفر های من، میبایستی اطلاعات مسافرین را ارائه نمایید. این اطلاعات شامل نام و نام خانوادگی به لاتین و به فارسی به دقت و بدون غلط املایی و تایپی، جنسیت، کدملی و تاریخ تولد میباشد.

  در مرحله بعد تایید قوانین و مقررات را انتخاب نمایید.

  و روی گزینه ادامه خرید کلیک نمایید.

  در این مرحله اطلاعات بلیط، درخواست دهنده و همراهان را مشاهده مینمایید که پس از کنترل، صحت اطلاعات وارد شده آن را تایید یا در صورت نیاز به اصلاح از گزینه بازگشت به مرحله قبل برگشته و اصلاحات لازم را اعمال میکنید.با تکمیل این روند بلیط شما صادرخواهد شد که میتوانید بلیط خود را از قسمت پیگیری خرید مشاهده نمایید.

  برای سفر با هواپیما حتما نیاز به ارائه بلیط چاپی نمباشد و با ارائه کارت ملی میتوانید سفر خود را شروع کنید و در طول آن از سفر خود لذت ببرید.